27 lutego 2015

#3 ZNISZCZ TEN DZIENNIK- kosmos, gumy Orbit i więcej!

Cześć moi drodzy! Jestem tu z kolejnym postem z serii Zniszcz ten dziennik. Tym razem postanowiłam dodać więcej zdjęć. Zapraszam niżej!

                                          
                                                Wypełnij tę stronę kółkami:

                                                                
                                                                     Żuj to:
Jak widzicie, narysowałam tu gumy do żucia z Orbit

                                                       Malowanie językiem:
No, a tutaj narysowałam kosmos

                                                  Podnieś dziennik bez pomocy rąk:
Natomiast na tej stronie przedstawiłam macki, które trzymają dziennik

                                                   
                                                       Zmień tę książkę w but:
Na tę stronę przykleiłam (wycięte z gazet) buty

                                                          Sprzedaj tę stronę:
A na tej stronie zaprojektowałam wygląd nowej waluty- specjalnej dla dziennika!

Mam nadzieję, że post Wam się podobał. Pa!
Ps. Ten rozmiar zdjęć zostaje na stałe :)!

22 lutego 2015

Takie miejsca...

Witam kochani! Jestem tu dzisiaj z pewnym postem, z czymś czego tutaj jeszcze nie było. Konkretnie jest to post, w którym chcę napisać trochę o pięknym miejscu, które odwiedziłam podczas ferii. Może was to zdziwi, ale nie, nie mam na myśli muzeum, zabytku, czy czegoś jeszcze innego. Mówię tu o kawiarni, uroczym miejscu w Wiśle.


Kawiarnia powstała niedawno. Nazywa się Borowy Cafe. Jeśli chcecie wiedzieć o niej więcej, zapraszam na jej stronę klik. .  Polecam serdecznie wszystkim. Jeżeli będziecie w Wiśle wpadnijcie tam koniecznie!


Myślę, że w takich miejscach bardzo ważne jest jedzenie. Tam jest ono pyszne! Ja piłam pyszną gorącą czekoladę, jadłam natomiast ciasto piernikowe- również bardzo smaczne.

wspomniana już wcześniej gorąca czekolada
 Myślę, że znacie miejsca gdzie mimo wszystko, to za klimat tak uwielbiamy. Takim właśnie miejscem jest Borowy Cafe. Wnętrze jest urządzone tak gustownie, że aż nie ma się ochoty stamtąd wychodzić. Do kawy i ciastka można poczytać gazetę. Niestety takich miejsce nie jest już tak dużo...


A wy znacie takie miejsca jak to?
Ps. Dziękuje za rady, dktyczące wielkości zdjęć. Jak myślicie, ten rozmiar zdjęć jest okej?

18 lutego 2015

prawdziwy przyjaciel

Hej moi drodzy! Z racji tego, że dawno nie było już u mnie tematycznego posta, postanowiłam taki napisać. Dzisiejszym tematem są bardzo bliskie nam osoby, czyli przyjaciele.


 Zapewne każdy kto ma prawdziwego przyjaciela nie wyobraża sobie bez niego życia. Kogo ja uznaję za taką osobę? Kogoś komu ufamy bezgranicznie, nie mamy przed nim tajemnic, gdyż to właśnie nimi się z przyjacielem dzielimy. Taka osoba powinna tolerować nas takimi jakim jesteśmy i nie obrabiać nam tyłka za plecami. Zupełnie nie na miejscu byłyby ciągłe kłótnie, bo właśnie my- przyjaciele- mamy się wspierać, a nie wzajemnie obrażać... Wydaje mi się, że przyjaźń powinna opierać się na szczerości, bo to przyjaciele mają nam pomagać, między innymi w zmienianiu się na lepsze. Łatwo się to pisze i (mam nadzieję) czyta, ale dobrze wiem, że takiego przyjaciela "od serca" nie znajdziemy od tak, szybko i prosto. Czasami wymaga to wielu miesięcy lub nawet lat, ale powiem Wam, że lepiej szukać długo, a porządnie, a nie krótko, byle kogoś mieć...


Na koniec chciałam pozdrowić moją najukochańszą przyjaciółkę (wiem, że to czytasz, hahah) Asię. Pamiętaj jesteś najlepsza i kocham Cię najbardziej na świecie <3


To już wszystko, do następnego. Paa xoxo
Ps. Kto zauważył, że zdjęcia są większe? C oo tym myślicie?

13 lutego 2015

inspiracje z tumblr'a

Drodzy czytelnicy! Dziś pragnę przedstawić wam trochę inspirujących zdjęć. Wszystkie pobrałam z tumblr'a, z którego korzystam ostatnio bardzo często. Zdjęć jest sporo, więc postanowiłam podzielić je na kategorie i zrobić kolaże. Jest jeszcze jedna rzecz, o której nie mogę nie napisać, dziękuje za 100 obserwatorów!
nie mam na myśli tego, że prowadzę bloga dla statystyk, ale jednak czuję się bardzo doceniona przez Was, z racji tej "stówki"! Chcę również podziękować kochanej Agatce, która zrobiła mi śliczny, nowy wygląd. A wam się taki design podoba?

INSPIRACJE MODOWE:
Jak widzicie tutaj wszystkie zdjęcia są podobne, stylizacje stonowane, króluje czerń. Ostatnio mam fazę na okulary lenonki, spodnie typu boyfriend i duże swetry!

INSPIRACJE WNĘTRZOWE:

W tym kolażu są zdjęcia dziewczęcych, typowo tumblr'owych wnętrz w pastelowych kolorach. Przez przypadek wpadłam na tumblr pewnej dziewczyny i pobrałam te wszystkie zdjęcia, są prześliczne!


INSPIRACJE JEDZENIOWE:
Jeśli chodzi o jeedzenie stawiam na zdrowe owoce i pyszne donaty i słodkie ciastka.


INSPIRACJE ZEWNĘTRZNE:
Natomiast przy zewnętrznych inspiracjach poszłam w tropiki, morze, plażę oraz duże miasta, wieżowce. Dwa różne krajobrazy, ale oba idealne!

To skorzystam z okazji, jeśli o tumblrze mowa, zapraszam na mój profil- KLIK.
Do następnego posta, paa <3

5 lutego 2015

#2 ZNISZCZ TEN DZIENNIK: Zuzia niszczy!

Hejka naklejka. Dziś pojawia się długo oczekiwany post, w którym pokażę wam trzy strony z mojego dziennika. Jeszcze jedna rzecz: piszcie w komentarzach czy wolicie mniej zdjęć, a więcej postów z tej serii, czy odwrotnie. Zacznijmy!


                                                        WYGNIJ GRZBIET:
Na tej stronie narysowałam mazakami czarnego kociaka z grzbietem wygiętym do góry.                       OBLEJ, ROZLEJ, NAKAP, NAPLUJ, CHLUŚNIJ KAWĄ TUTAJ:
Oprócz docelowego wylania tu kawy, narysowałam tu kubek ze Sturbucks'a i przykleiłam na niego ich logo.


                                               ODERWIJ PASKI I ROZERWIJ SIĘ:
Na rozerwanych paskach narysowałam różnokolorowe wzorki.

To już na tyle w tym poście, do następnego!

1 lutego 2015

DIY: słoiczek z wspomnieniami

Cześć! Dzisiaj mam, pierwsze na tym blogu, DIY. Będzie to taki słoiczek wspomnień- jest to słoik/butelka, do którego (napisane na małych karteczkach) "wrzucamy" wspomnienia i na koniec roku czytamy to wszystko. Bierzmy się do pracy!

Potrzebne rzeczy:
  • słoik bez pokrywki  (dowolne wymiary)
  • ozdobna taśma klejąca
  • taśma klejąca
  • biała kartka papieru
  • kolorowy cienkopis/mazaki
  • nożyczki 
 Dodatkowo: ozdobny dziurkacz do papieru, biały kawałek filcu.

Zaczynamy od zdarcia ze słoika  informacji co znajdowało się w nim przed zużyciem. Następnie bierzemy ozdobną taśmę (możecie ją zastąpić innym dodatkiem), obklejamy słoik naokoło u góry i na dole, tak jak na zdjęciu.

Teraz bierzemy kartkę papieru, coś kolorowego do pisania i piszemy "Memories 2015".

Później wycinamy napis i taśmą klejącą przyklejamy do słoika, wyznaczając tym samym jego środek. Aby nie było zbyt nudno możecie (tak jak ja) zrobić dziurkaczem jakieś kształty (u mnie nutki), pokolorować je i przykleić taśmą. Osobiście zrobiłam też okrągłą podkładkę z białego filcu.

EFEKT KOŃCOWY:


To już wszystko. Koniecznie dajcie mi znać w komentarzach co sądzicie o takich postach.
Paa, Zuzia xoxo