25 czerwca 2015

Wroclove

Hej! Niedawno byłam na wycieczce we Wrocławiu i postanowiłam podzielić się z Wami wrażeniami oraz zdjęciami.

Tak więc miasto mnie URZEKŁO! Urocze krasnale, piękne mosty, wspaniałe, kolorowe kamienice oraz duży rynek otoczony kafejkami z fontanną na środku- tak zapamiętałam Wrocław. Myślę, że to jedno z najładniejszych miast w Polsce.
Myślę, że we Wrocławiu spodoba się każdemu ze względu na wiele różnych atrakcji. Najmłodszym (i nie tylko) polecam nowoczesne Afrykarium usytuowane w zoo. Młodzież może się wybrać na zakupy do centrum handlowego  lub  spacer po nowoczesnej części miasta z przerwą na kawę i ciastko w jednej z od groma kawiarni. Natomiast nieco starszym osobom polecam wszystkie zabytki na starym mieście.
Za niedługo wakacje, więc jeśli będziecie w pobliżu Wrocławia wpadajcie tam koniecznie!

A na koniec dawka zdjęć, aby nacieszyć Wasze oczy ;).
Zuzia xoxo

16 czerwca 2015

Luźny post,czyli miks zdjęć i plany na wakacje!

Hej! Dzisiaj taki luźny post, w którym napiszę jakie mam plany na wakacje, na punkcie czego mam ostatnio obsesję, a także dodam ulubione zdjęcia z ostatniego czasu. Zaciekawionych zachęcam do dalszego czytania!

5 czerwca 2015

blogowe współprace

Hej! Ten post ma w sobie coś wyjątkowego- ciekawy temat i jedna z najlepszych sesji w tym roku, więc zachęcam do przeczytania :)!


Tematem tego posta są blogowe współprace- temat kontrowersyjny, przede wszystkim wśród blogerek. Co o tym sądzę? Bardzo cieszę się, że prowadzenie bloga daje takie możliwości i nie mam nic przeciwko współpracom. Trzeba podkreślić, że dostawanie rzeczy z współprac nie jest takie łatwe jak wielu osobom się wydaje. Można określić to jako nagrodę za ciężką pracę, którą dana osoba musiała wykonać: nie poddała się na samym początku, starała się dla czytelników, mimo wszystko prowadziła bloga. 


Gdy jakaś osoba decyduje się na współpracę, według mnie, powinna spełniać niektóre warunki. Przede wszystkim umiarkowanie.  Drażni mnie, kiedy ktoś w każdym poście prosi o kliknięcia, ale pisząc "umiarkowanie" mam też na myśli fakt, że niektóre blogerki  mając ze współprac (oprócz rzeczy oczywistej, czyli ubrań i dodatków) bieliznę, rajstopy, batoniki, herbaty, buty. Czy to nie jest przesada?

Kolejnym warunkiem jest to, że nie zakłada się bloga tylko dla współprac!  Takie zachowanie uważam za totalną głupotę. Zresztą blog prowadzony dla współprac ma bardzo niewielkie szanse się wybić i dać osobie prowadzącej taką stronkę możliwość współpracowania.


Jestem zdania, że jeżeli nie będzie się "szukać" współprac na siłę, one przyjdą same. Drodzy początkujący blogerzy, bądźcie przygotowani na to, że nikt nie przyśle Wam za darmo ubrań, gdy będziecie mieć 9 obserwatorów i 500 wyświetleń. 
Pisząc tego posta, chcę uświadomić Was, kochani czytelnicy że i ja kiedyś nawiążę jakąś współpracę (choć raczej nie w najbliższym czasie). Chcę również zmniejszyć ilość komentarzy (pod postami innych blogerek) typu "nic nie robisz, a dostajesz darmowe ciuchy!" "serio, prowadzisz bloga żeby dostawać rzeczy za darmo!?", bo to NAPRAWDĘ nie jest tak jak osobą dodającym takie komentarze się wydaje...


narzutka- H&M
koszulka- Bershka
Legginsy- Reserved


Jakie jest Wasze zdanie na temat współprac?