28 lutego 2016

Blogi, bez których nie wyobrażam sobie polskiej blogosfery!

Myślę, że większość z Was zna takie blogi, takie perełki, na które wchodzi codziennie, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie pojawił się nowy wpis. Znam kilka takich i właśnie dziś postanowiłam je przedstawić, zapraszam!
1. ZENJA
Nie śledzę Zenji od dawna, ale zdążyłam pokochać jej bloga za odmienność w pozytywnym znaczeniu, intrygujący szablon, kreatywne posty i zdjęcia! 


Wśród tej piątki nie zabrakło osoby płci przeciwnej. U Pawła królują recenzje kinowych filmów i interesujących albumów muzycznych. Tematyka dość odmienna w stosunku do tego co czytam, ale Szpachello pisze tak dobrze i jest tam tyle pasji, że nieważne o czym by pisał będzie świetne! A design- wisienka na torcie.Wątpię, że jest tu ktoś kto nie zna Natalii, tym bardziej, jeżeli interesuje się fotografią. Jest rudo to blog lifestylowy, gdzie prym wiodą poradniki fotograficzne. Miejsce w sieci estetyczne, sympatyczne i przydatne. 


Uwielbiam Kasię i jej bloga. To duża dawka inspiracji, motywacji, sposobów na organizację, kreatywności, pozytywnej energii i przyjemnego lifestylu. Myślę, że więcej nie muszę dodawać ;).


5. RUDEJ BLOG
Do Rudej i jej rudego bloga mam ogromny sentyment, a autorkę darzę ogromną sympatią. Znajdziecie tam przede wszystkim przemyślenia- Paula ma genialny styl pisania! Polecam, będziecie mieli o czym pomyśleć przy herbacie ;).


12 lutego 2016

Jak kreatywnie wykorzystać wieszak?

Jeżeli lubicie DIY, kreatywne i praktyczne wykorzystanie różnych przedmiotów  lub po prostu lubicie mojego bloga ;)- ten post jest dla Was! Dziś co nieco o wieszakach na ubrania.

3 lutego 2016

coś więcej niż sport

Nie wiem co dla Ciebie oznacza słowo sport, mam jedynie nadzieję, że nie żenującą lekcję WF'u, ani ludzi w telewizji pocących się bez sensu. 
Mogę, a właściwie chcę przedstawić Ci czym dla mnie jest sport i co dzięki niemu osiągnęłam!


Sport jest moją pasją. Trenuję tenis ziemny od 4 lat. Traktuję go jako odskocznię od wszystkiego. Zawdzięczam sportowi wiele, ponieważ w pewnej mierze to właśnie on kreuje mnie na wartościową osobę.


Sportowi zawdzięczam cierpliwość, z którą po prostu muszę żyć w zgodzie. Przez zamiłowanie do sportu zdobyłam pokorę, a przynajmniej jej część. Kolejnym plusem jest niesamowita satysfakcja z każdego sukcesu. Następny "bonus" to większa odporność, lepsza kondycja fizyczna oraz wysportowane ciało!


Dzięki temu co robię poznałam wiele wspaniałych osób, które czynią moje życie piękniejszym. Gdyby nie sport nie czułabym się spełniona. Przyznaję bez wahania, że właśnie sport daje mi motywację oraz ogromną dawkę radości!


A czym  dla Ciebie jest sport?