23 lipca 2015

Męczy mnie ta idealność!

Wakacje w pełni, dużo czasu, więc pewnie nie zdziwi Was fakt, że "przebywam" na instagramie, ulubionych blogach i tumblrze. Patrzę w te cudowne zdjęcia na ekranie i myślę "Czemu nie mam takiego ślicznego pokoju z dużym białym łóżkiem pełnym poduszek?" "Czemu nie mogę być na Karaibach gdzie są takie idealne palmy?" "Dlaczego nie mam iphone'a, kosmetyków Chanel, torebki LV?", mogłabym wymieniać tak w nieskończoność.

13 lipca 2015

W ogrodzie- post fotograficzny

Są wakacje, dużo czasu, piękna pogoda (przynajmniej dziś- kiedy piszę posta), więc wzięłam w ręce aparat i poszłam do ogrodu zrobić parę zdjęć. Z "parę" zrobiło się parędziesiąt (około pięćdziesięciu) i nie pozostało mi nic innego, jak podzielenie się nimi tu na blogu w poście fotograficznym ;).
Ze zdjęć jestem bardzo zadowolona (co może potwierdzić fakt, że żadnego z nich NIE EDYTOWAŁAM). Fotografowanie przyrody lubię chyba najbardziej. Na pewno zauważycie, że na zdjęciach są też koty, tak, im też lubię robić zdjęcia.
To ja już nie przedłużam i zapraszam do obejrzenia efektów mojej współpracy z aparatem.

5 lipca 2015

skąd czerpię inspiracje na posty?

Cześć! Z racji tego, że posty o blogu to najpopularniejsze wpisy postanowiłam napisać kolejny związany z moim blogowaniem, a mianowicie o tym skąd czerpię inspirację na posty :). Zaczynajmy!