23 września 2015

Zmieniłam podejście, żałuję?

Witam moi drodzy! Na wstępie muszę Wam bardzo, bardzo serdecznie podziękować za CAŁE 400 OBSERWATORÓW! Jestem pozytywnie zaskoczona taką ogromną liczbą i niezmiernie się cieszę, że są osoby, które czytają moje wypociny, a nawet im się to podoba. A teraz do sedna, zaczynamy posta!

12 września 2015

Jak przeżyć rok szkolny?

Witam, moi najwspanialsi czytelnicy. Na początku chcę bardzo podziękować za takie miłe powitanie. Wasze komentarze zmotywowały do napisania tego posta w miarę szybko.
Jako, że szkoła zaczęła się już na poważnie postanowiłam napisać posta na jej temat. Mianowicie dam wam kilka rad jak przebrnąć przez ten rok bez starty wielu nerwów.

3 września 2015

Czasem trzeba przystopować


Witam kochani! Tak, więc pewnie zauważyliście, że sporo mnie tu nie było, ale uprzedzam, to nie jest nudny post, w którym się Wam tłumaczę.


Były wakacje, dużo czasu, większość blogerek zarzuciła nas milionem postów (w pozytywnym znaczeniu), a ja co? Nie weszłam przez miesiąc na blogerra, a przez półtora nie napisałam posta... Ale stwierdziłam, że muszę przystopować, odpocząć, spauzować. Bo miałam już dosyć, nie sprawiało mi to przyjemności. I nie żałuję, uważam że podjęłam właściwą decyzję.