30 stycznia 2016

Jak sprawić, aby pokój stał się przytulny?

Nie lubisz swojego pokoju? Czujesz, że twojemu pokojowi czegoś brakuje? A może po prostu lubisz posty o wnętrzach? W każdym razie zapraszam na post o tym jak sprawić, aby pokój miał swój klimat!


19 stycznia 2016

Wyrażając siebie z aparatem w ręku #1

Witam drodzy czytelnicy w fotograficznej serii- "wyrażając siebie z aparatem w ręku". 
 Myślę, że nazwa mówi sama za siebie, więc nic nie tłumaczę. Gdyby kogoś to interesowało, sama nie wiem jak często będą pojawiać się tego typu posty. Umówmy się, że jak tylko będę miała ponad piętnaście ładnych zdjęć, których nie było w innych postach, to je Wam pokazuję :). A teraz zostawiam Was ze zdjęciami!


14 stycznia 2016

DIY: zakładki do książek na trzy sposoby!

Masz ochotę zrobić coś kreatywnego, ale łatwego? A może jesteś książkowym maniakiem (tak jak ja)? Albo chcesz przygotować małą niespodziankę dla kogoś bliskiego? W każdym razie- mam nadzieję, że wykorzystasz moje zakładkowe pomysły :).


3 stycznia 2016

Room tour

Witam w moim pierwszym poście w 2016 roku! Stwierdziłam, że musi to być coś wyjątkowego i padło na oczekiwany przez sporą część z Was room tour.  Wreszcie zmotywowałam się do sprzątnięcia pokoju (więc jest sukces :D) i zrobienia zdjęć. No to zapraszam do "zwiedzenia" mojego pokoju!Tak prezentuje się mój pokój od strony drzwi. Niestety nie potrafiłam jakoś lepiej tego ująć, a chciałam, żebyście mieli ogólne pojęcie co jest obok czego.